052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה בסיכון גבוה - זה סיפור חיי

אהבה בסיכון גבוה - זה סיפור חיי

המסע הלא פשוט של חיי, הוליך אותי תמיד למצוא אהבה חמה בלבבות של האנשים הכי קרים. בכל פעם שמצאתי את עצמי מתאהבת זה היה בערך באותו טיפוס מפוקפק הנושא על גופו קילוגרמים של שרירים אבל אף לא גרם אחד של היגיון...

תמיד משום מה נמשכתי לגברים ממעגל הפשע, אולי כי אני טיפוס חסר בטחון ואולי בגלל ילדותי המורכבת אבל תמיד פתחתי את השער לחיי רק עבור מי שנשא על כתפיו את דרגות הפשיעה. המראה לא עניין אותי ומעולם ואני גם לא מתעניינת בהשכלה... פשוט תחת כתפיים כוחניות תמיד הרגשתי יותר מוגנת. וככל שהתבגרתי, כאשר עברתי מאהבה אחת לאהבה אחרת זה היה תמיד חזק, מאיים ומורכב יותר... זה נראה לי ממש משעמם לצאת עם מישהו מהשורה כזה שחי חיים רגילים, עובד בעבודה רגילה ומתנהל בשגרה הכל כך משעממת.

לעומת זאת בחיי הפשע אף פעם את לא יכולה לדעת מה עלול לקרות בעוד דקה וזה מה שהכי מרגש אותי בכל פעם מחדש. הדבר הזה מעלה בי תחושה של שחקנית מסצנה בסרט אקשן שנקרא החיים ברחוב. זה מאתגר אותי כל ההתמודדות עם מעצרים, ביקורים ובתי משפט. תמיד שמרתי על לוק איכותי, מראה אלגנטי ושפה ראותה שתרשים כל עבריין מהגדול ועד לקטן. הם העריצו את התכונות הקלאסיות שלי בלי לדעת שבתוך תוכי אני כל כך אוהבת את הסלנג השכונתי שדבוק בהם. נהנתי להסתובב לצד גבר כוחני ולהיות החברה של אישיות מורכבת עם מוח קרמינלי שלא ממצמץ לפני כל החלטה. כזה שכולם רוכשים לו אלק כבוד אבל בתכלס זה הפחד שמרעיד להם את העצמות.

אנשים בעולם הנורמטיבי לעולם לא יצליחו להבין את הבחירה הזאת שלי. את האהבה המסוכנת, החוסר יציבות ותמיד הם מזכירים את הפחד שאולי יום אחד אני זו שאהיה על הכוונת. אבל אני באמת מרגישה בטוחה במעמד שלי ונהנת מהאדרנלין שההרפתקה הזאת מספקת לי, את עולם הפינוקים שחיי הפשע מרעיפים עליי ואת זה שאני תמיד מקבלת יחס של מלכה. גבר שחיי על חוקי הרחוב תמיד מכבד את האישה לצידו.

לפעמים אני אפילו חושבת שקוד הכבוד כלפי אישה בעולם הזה הוא שמרני מידי עד כדי כך שהזוגיות היציבה ועטופת הכבוד עם שימי הפכה למשעממת מידי.

אני ושימי היכרנו בערך שנה אחרי השחרור שלי משירות לאומי, הוא כבר בשיאו של העשור השלישי בחייו. אבל שימי עושה פשעים הרבה יותר חמורים בחייו מלצאת עם בחורה צעירה ובכלל אני כבר לא קטינה אז לא הייתה שום בעיה.

כמובן שהמשיכה שלי לגברים חזקים הוליכה אותי לסביבה הזאת. וכן, כל חבורותיי הן בנות למשפחות פשע מוכרות אשר בכל ביקור שלי בבתיהן אני כאילו נחשפת לקטלוג המציג לי את כל הגברים שאני חולמת עליהם... עד שיום אחד בין ההמון עיני צדו את שימי החבר הטוב ביותר של האח הגדול של שני חברתי הטובה. גבר גבוהה במכנסי ג'ינס משופשפים וחולצת לקוסט שחורה העוטפת את כתפיו החסונות בלחץ. את עור פניו כיסו זיפים שחורים המתקשים להסתיר את הגומה ואת ראשו הסתיר הכובע השחור. הוא חייך המון מבעד למראה הקשוח אבל אותי זה לא שכנע. אני יודעת שהוא לא הטיפוס הרכרוכי ואני אוהבת את זה. המבטים שלי לעברו היו כל כך שקופים ולא היה צורך בכישרון מיוחד כדי להבחין בזה. אבל שימי היה כל כך עסוק בעסקאות המפוקפקות שלו שבכלל לא התייחס לנוכחות שלי שם. אבל אני לא נכנעת לטיפוסים כמוהו ויודעת בדיוק איפה לזרוק את הרשת כדי לדוג את מי שאני באמת חושקת בו...

להמשך הסיפור לחץ כאן

אהבה בסיכון גבוה - זה סיפור חיי
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות