052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה בסיכון גבוה - המסיבה

אהבה בסיכון גבוה - המסיבה

מסיבת השחרור ממעצר של זוהר, אחד האחים של שני היא בדיוק ההזדמנות שהייתי צריכה כדי לפתות את שימי. מיד עם הבשורה הבנתי בדיוק מה עלי לעשות כדי להרוויח את תשומת ליבו... בהתרגשות וכיסופים התארגנו אני ושני לערב המיוחל היא מהסיבות שלה ואני מהסיבות שלי. שני נרגשת כל כך לפגוש את אחיה זוהר חופשי ואני חושקת ברגע בו אהיה שבויה בידיו של שימי.

את מסע הקניות הנרגש עשינו יחד שני ואני. "אני רוצה להיראות הכי יפה הערב אבל שזה לא יראה מתאמץ מידי" חשבתי לעצמי ומלמלתי בקול לעברה של שני שכבר מזמן יודעת מי מבין החברים של אחיה על הכוונת שלי. אם הפעם הוא ישאר אדיש אלי אני אתרסק חשבתי לעצמי ובתוך תוכי יכולתי להרגיש את הסדקים נפערים מתחושת הפחד...

מבלי להמר על אבל ואולי לבשתי על גופי שמלה אדומה באורך הנכון, הדוקה מספיק כדי להבליט את גזרת הגיטרה לגופי, שסועה בנדיבות בדיוק בשסע הטבעי שבין רגליי והמחשוף העמוק שמבליט לי את החזה השופע, עקבים עדינות למראה איכותי, שיער מוברש לאחור ושפתון אדום בגוון עז...

אני מחליטה להסתגר בחדרה של שני עד שההמון יגיע ואם נדייק אני ממתינה בקוצר רוח להגעתו של שימי. עיני מוסטות בעקביות לעבר חלון החדר מחפשות אחר דמותו והפרפרים לא נותנים לי מנוח, הם מרחפים בכל חלל הבטן שלי שפתאום מרגישה ריקה מתמיד.

כעבור זמן ממושך שדמיונותיי מעוורות את עיני מלראות השקט הסורר סביבי נשבר מקול צחוקו המתגלגל של שימי... כאיילה דוהרת, שליבי נפעם רצתי לקומה התחתונה בה מתקיימת החגיגה ומבחינתי ההצגה מתחילה...

אני מנסה להיראות, משתדלת להתבלט, אבל שום דבר מהמהלכים שאני עושה לא עוזר לי לחדור לתוך מעגל החברים הזה של זוהר. זמן מה של סיבובים בין כל הגברים החוגגים לא הצליבו את המבט שלי במבטו של שימי.

באובססיה עיני עוקבות אחר שימי ואני מזהה אותו פונה לעבר השירותים מה שגרם לי להאמין שזה הרגע לחיכוך קרוב. אספתי את עצמי והלכתי לעבר המראה בכניסת השירותים. אין זמן טוב מזה לחדש את השפתון... ההמתנה ארוכה והציפיה בי גדולה וכגודל הציפיות כך האכזבות מיהרו להתנפץ לי בפרצוף.

שימי עובר את סף הדלת ואני לוקחת חצי צעד אחורה, רוצה להיתקל בלי כוונה ושימי אוחז בגבי עם שתי ידיו החסונות, כאילו מציל אותי מהתרסקות, מתנצל וחוזר לשבת בין חבריו. הפרפרים בבטן נטשו אותי, צבע האיפור שעל פניי דהה והבטחון העצמי שהיה קיים בי נקבר במגירות ליבי.

"זה נראה לך הגיוני?!" אני שואלת את שני בכאב. מרגישה כמו גחלילית כבויה. "זה לא יכול להיות שהוא לא שם לב אליי" ושני במבט מסכים מחבקת אותי ואנחנו חוזרות להסתגר בחדרה.

השעה כבר מאוחרת רוב האורחים הלכו ונשארנו רק מועטים. אני יורדת חזרה לקומת הכניסה ומבקשת בייאוש מאמא של שני להזמין לי מונית שתקח אותי לבית.

משום מקום ודווקא בלי לצפות... אתם זוכרים שציינתי את הקוד הגברי בעולם הפשע על כבוד האישה?! אז איך לא לקחתי בחשבון ששימי לא יאפשר לי לעלות עם נהג זר בשעה המאוחרת של הלילה?!...

להמשך הסיפור לחץ כאן

להצצה בפרק הקודם לחץ כאן

אהבה בסיכון גבוה - המסיבה
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות