052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה בסיכון גבוה - הכאוס הגדול

אהבה בסיכון גבוה - הכאוס הגדול

היום כאילו ממהר להגיע והשמש תופסת את מקומה, קרניה חודרות אל החדר, אך לא אל עיני העייפות. התשישות הלא מוסברת מפילה אותי לשינה... זה מרגיש כאילו מישהו בשמיים שיחק עם הזמנים וקיצר את הלילה, ראשי כבד על הכרית ואני מתקשה להקיץ. במחשבה מעורפלת אני מבינה שהתעוררתי מצעדיו הכבדים של שימי. זה מוזר השעה הכל כך מוקדמת הזו אצלו, כנראה הזמן במעצר הרגיל אותו לשעות חדשות. מתוך שנתי אני מרגישה שהוא נועל את דלת החדר ונכנס למיטה. אני מקווה שהוא לא הבחין שהתעוררתי הרהרתי לעצמי תוך שאני מקפידה לשמור את עיניי סגורות. לא בא לי לדבר איתו אחרי היחס הקר אתמול, אחרי כל ההמתנה והציפיה לראות אותו, אחרי הזמן הממושך במעצר. אני מכירה את העקרונות שלו אבל מאוכזבת... באמת ציפיתי שהגעגוע יעשה את המפגש בנינו אחרת. בדיאלוג עצמי שיוצר בי רעש איום אני שמה לב לשקט המתחולל בשימי. הוא דווקא רגוע ומחליט להפתיע.

גופי מתעורר למגע ארוטי ומלא תשוקה, כפות ידיו של שימי חופנות את חמוקיי ואוספות אותי אליו. ליבי מחסיר פעימה "זה שימי?" אני מתעוררת לחיים בכוחות מחודשים. כמו שדה הצמא למים כך ליבי זקוק לאהבתו. חום גופו חסר לי. אנחות בלתי נשלטות חורצות את גרוני "שקט!" שימי אומר וטורח להזכיר שאנחנו לא לבד תוך שידו השמאלית עומדת כמחסום על שפתיי וכולאות את קולי בתוכי. ידו החזקה של שימי קורעת בפראות מפתיעה את החולצה מעל גופי וכמו סם ממכר הוא מריח את עורי לשיכרון. אני מרגישה בטוחה תחת זרועותיו החסונות, סקסית ויפה מתמיד, מעולם לא בערה בו התשוקה ככה. עיני עצומות, גופי שוקע במיטה החמה וכפרח מלבלב שימי משקה והאישה שבי שוב ניזונה ופורחת. אני שואבת משימי את הכל, לוקחת את כל מה ששייך לי, את האהבה והחום, התשוקה והלהט ואת תחושת הנשיות שנלקחה ממני.

הוא חולץ את שדיי מבעד לטלאי החולצה ואני כחומר ביד היוצר נמסה בידיו ושוכחת מהכל. את היחס הקר, את הכעס לפני השינה, ואת הפנטזיות הנועזות על ברק... כן שכחתי גם ממנו ונזכרתי סוף סוף למי אני שייכת. אני לכודה שוב בכלוב הזהב של שימי וזה מרגיש לי הבית, המקום הנכון והאמיתי, גם אם ישכח את דלת הכלוב פתוחה לעולם לא אפרוס כנף ואעזוב!

שימי רוכב על גופי הערום, מנשק בהערצה כל חלק בי, מלטף עם ידיו וגולש לעבר צנעתי. הוא מתעצם נוכח הלחות הניגרת מהגוף... תחושת החדירה מעולם לא ריתקה אותי כל כך ואני מאבדת שליטה ומתפרעת על הכר. רק שימי יודע להרגיע אותי, המחשבה מתגנבת למוחי ואז הוא גומר.

זה היה כל כך מהר, עוד לא הספקתי להתרגש וכבר... התרוממתי מהכר ולא הצלחתי להסתיר את ההבעה. גבותיי המכווצות מסגירות את תחושת האכזבה שניסיתי להסתיר.  "תראי מה את עושה לי, יפה שלי, אני יודע שלא גמרת, אבל מהגעגוע לא הצלחתי להחזיק את עצמי". שימי אמר, גם נישק ומשום מה מצאתי נחמה במילים, כאילו זה תקין להתרגש ולגמור באופן חד צדדי, זה נורמלי ששימי יקח ממני את כל מה שהוא זקוק לו ואז הכל יחזור לסדרו. המרמור אוכל לי את הראש, אבל עבור שימי זו כלום לא קרה, הוא אוסף את חפציו ונכנס להתרחץ.

הדקות של הבדידות במיטה רוקנו אותי מכל הטוב ששאבתי, האהבה הזאת גמרה אותי, נמאס לי להיות לוליטה, בא לי כבר ששימי יראה בי אישה! נשכבתי שפני מופנות לקיר, עוצמת את עיניי בכוונה להתנתק, אך ניחוחות הרחצה של שימי מבשרים לי שסיים, הוא כאן מסתובב לידי, מתיישב במיטה לצידי כאילו הכל בסדר ואומר "את לא מכינה לנו ארוחת בוקר? התגעגעתי לזמן שלנו יחד" וניצוץ הגעגוע מצליח להרים אותי מהמיטה הבודדה אל המטבח הביתי שלנו.

מחטטת בארון, בודקת במקרר ועל פניו חלל הבית נראה בדיוק כמו אתמול, חוץ מדבר אחד... מבעד לוילון המטבח, זה שמסתיר את הפנים מהבחוץ עומדת ניידת ומשקיפה לתוך הבית. "שימי" קראתי בקול מבוהל והוא מיד רץ אלי, מפנה את מבטו לאן שמוסטות עיני. בברור אפשר לראות שזה ברק. הוא ושימי מביטים האחד בשני ואי אפשר להסתיר את השנאה בין השניים.

להמשך הסיפור לחץ כאן

להצצה בפרק הקודם לחץ כאן

אהבה בסיכון גבוה - הכאוס הגדול
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות