052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה בסיכון גבוה - בין מציאות לדמיון

אהבה בסיכון גבוה - בין מציאות לדמיון

מסדרונות תחנת המשטרה קרים ומאיימים אבל בי אין צל של פחד. אני צועדת בביטחון מלא ומרגישה את נוכחותו של ברק מגנה עלי מהעימות המחכה לי בחדר החקירות. בין פסיעה לפסיעה המחשבות במוחי רוקמות סצנת תשוקה סוחפת ביני לבין ברק לבוש המדים, זה כל כך סקסי איך שהוא יחקור אותי בחדר החקירות ואני אני אשחק אותה אדישה ומאופקת אבל אשרף בלהבות התשוקה שמחממות אותי כבר עכשיו...

אני פוסעת בפרוזדור הגדול שנוכחות מלווה את דרכי, העוברים והשבים מסובבים את פניהם לניחוח שובל הבושם שלי המתפזר באוויר, את פני מכסות משקפי הדיסטנס הגדולות שמעוררת את הסקרנות בכל מי שמביט לעברי. אני אוהבת להשאיר את  הרושם של האישה היפה והסנובית אז בראש מורם ובלי להביט לאחור אני צועדת כאילו המסדרון הגדול הוא בכלל מסלול של תצוגת אופנה ונהנית בתוך תוכי מנעיצת עיניהם של כל עוברי האורח במסדרון. בג'ינס הצמוד וחולצה מכופתרת המבליטה שד חצוף ושובב אני הולכת לעבר הלא ידוע, מי היה מאמין שבמקום הקר והמנוכר הזה אני ארגיש כמו צמח נוי בחממה.

זה לא אור הבוקע מתוך החושך אלה דמותו של ברק נשקפת בקצה, לבוש מדים מסוקסים כאילו שחקן ראשי בסרט פעולה, הוא נשען על משקוף כמעט בגובהו. אני נרגשת לראות אותו, נרגשת כל כך שהאוויר בחלל כבר לא מספיק והדופק עולה... בעוד כמה פסיעות המבטים בנינו יפגשו ואני צריכה לדאוג להסתיר את ההתלהבות הפורצת מעיני בלי חשבון, אסור לי שברק יבחין בהערצה שיש לי כלפיו.

"בואי תיכנסי פנימה" אני שומעת קול נוקשה הפורץ למחשבותיי ומנפץ אותן כזכוכית דקיקה המתפוצצת ופוצעת ללא רחמים. זה לא ברק, הוא עוד קצין במראה קשוח ולבוש שפם אשר פונה אלי כאילו שאנחנו מכירים, מתלהב מעצמו וחש שתפס דג שמן ברשתו. ברק נועץ בי מבט כאילו שולח נחמה, הוא אומר לי מרחוק ובלי מילים שהוא כאן ואני נכנסת אחרי האדון הקשוח בביטחון מורם.

בין קירות סגורים העוטפים חלל קטן וצפוף, הם השאירו אותי לבד, בוהה ללא הרף בעין המצלמה הקשוחה. אני מקווה שברק מביט בי חשבתי ודמיונותיי כספינה השטה לאופק נרחב... אילו ברק חושב כמוני עכשיו, מה הוא היה עושה? האם זה אפשרי שיכנס במדי השוטר שלו ויקשור אותי עם האזיקים לכיסא בעוצמתו הגברית?! המחשבות נספגות במוחי, מחלחלות ומרוות את דמיוני בתשוקה ואני כבר לא מצליחה להבחין בין הדמיון הפרוע למציאות. בעיניים עצומות אני יושבת והולכת לאיבוד בדמיון המטורף... ברק נכנס לחדר משעין את גופי לגב הכיסא, אוזק את ידי מאחור וללא כל הבעה הוא מלטף את גופי השבוי, מסיט את קצוות שיערותיי הפזורות לאחור ופותח את כפתורי החולצה הצמודה שלגופי, מלטף ברכות עם ידיו החזקות. ליבי פועם בעוצמה והחום ממיס אותי בין אצבעותיו, אני מתמסרת וברק פותח את מכנסי הג'ינס שלגופי. הוא מכניס את אצבעותיו המסוקסות ומפריד בין שפתי המוצנעות שבוערות באש התשוקה. גופי מתפתל כנחש הרוקד לצלילי החליל והאישה שבי כלביאה אשר מנסה לצוד את הטרף שלה במעין מבט מהפנט. הוא כל כך סקסי בחולצת הטי-שרט השחורה ובמכנסי הדגמח, עור פניו קורן משיזוף השמש ולובש על עצמו מראה מחוספס וקשוח, את מותניו נושק קט האקדח הכוחני וביחד הם מביסים אותי... אני מרותקת והוא מוציא את ידיו מהמכנסיים שלגופי. כך בלי מילים הוא מלטף את שפתיי הבשריות כאילו מזמין אותי להתכבד בטעם המשכר של גופי...

להמשך הסיפור לחץ כאן

להצצה בפרקים הקודמים לחץ כאן

אהבה בסיכון גבוה - בין מציאות לדמיון
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות