052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה בסיכון גבוה - אין שפיות באהבה

אהבה בסיכון גבוה - אין שפיות באהבה

"בן זונה... אפס! מה הוא לא יעשה כדי להרוס אותי?!" שימי הטיח תוך שהוא מנסה לשמור על איפוק בנוכחותי. הוא דופק על השיש בכעס ואוחז בראשו הטרוד. גופי מתכווץ ואני נחרדת מדבריו. אני לא באמת יודעת מה הסיפור בניהם אבל מאוד קשה לי לשמוע את שימי מטנף כך על ברק. אם היה לי האומץ הייתי עונה לו, הייתי אומרת לו שברק לא אפס בכלל, שבזמן המעצר הכתף הגברית של ברק שימשה לי כעוגן, הוא זה שעודד אותי ונתן לי תקווה, שבחלומות שלי הוא מספק אותי הרבה יותר מהמציאות שהוא בעצמו מסוגל לתת לי. אבל זה המפתח לאסון. אסור שמישהו ידע! אם מישהו יגלה את רגשותיי לברק, אם שימי ידע שברק נתן לי את המספר האישי שלו, זה יהיה הסוף שלי ושלו יחד. אני חושבת על מה שיכול לקרות והפחד תוקף את גופי מבפנים, כמו חיידק הוא משתלט על כל איבר פנימי ופוגע. אני רועדת, פניי מחווירות... "די" צעקתי באובדן השפיות שכל שאיפותיי כעת הן שהרצפה תפתח את פיה ותעלים אותי בתוכה, אני מעדיפה למות ולא לחשוף את רגשותיי לברק בפני אהובי. "די שימי בבית שלנו לא מדברים ככה" אמרתי ברכות ונשמתי לרווחה על שהצלחתי לצאת מזה בחוכמה "את צודקת, סליחה יפה שלי, אני מתנצל שנתתי לך לשמוע את זה" הוא אומר, ניגש לחבק אותי קרוב ולעטוף אותי בחום זרועותיו. זה מרגיש כמו דז'ה וו, אומנם בפעם הקודמת שהתפרקתי זו הייתה הכתף של ברק שמנחמת, אך עם המגע העוטף של שימי עולות וצפות בי אותן רגשות האהבה שיש לי כלפיו. אחזתי היטב בזרועותיו ופרצתי בבכי. בכי שהיה לי ברור, זה הלב שלי שנשבר מהפיצול בין אהבתי לשימי ובין רגשותיי לברק. אבל שימי, הוא באמת מאמין שאני נשברת מההסתבכות שלו. הוא משוכנע שאני חיה את הכאב והייסורים שלו. בעוד אני לא אישה ראויה בכלל ובוגדת בו יום יום, דקה דקה במחשבות ומקדישה את החלומות שלי לברק. כמו דקירות חזקות בלב זה מרגיש לי וגופי נחלש, ליבי מתכווץ מעצם הבגידה והסבל שלי נגלה לעינו של שימי. זה חונק אותי והאוויר סביבי נגמר, שימי אוסף אותי לחדר האוהבים שלנו בו אנחנו מסתגרים בפרטיות.

שימי הוא גבר חזק ומאיים, כולם מפחדים ממנו ויש אפילו הטוענים שאין לו לב, אבל כל מעטפת הקשיחות שלו נעלמת כלא הייתה כאשר אני מוחה דמעה. כמו קלף ג'וקר הדמעה שלי מביסה אותו בכל פעם מחדש והוא נמס מהנוזל השקוף הנשפך מעיני. אני מבינה שככל ששימי יראה אותי סובלת יותר מהמצב, שנאתו לברק תגדל וכך גם הצורך בנקמה. אני חייבת להירגע ועלי לתת לשימי הרגשה שהוא הגבר היחיד בחיי והזרועות שלו הן כל מה שאני צריכה כדי להירגע.

אני לוקחת כדור לנצח את הפחדים ונרגעת ממילותיו העוטפות של שימי, הליטופים על ראשי יוצרים בי שקט ותוך דקות ספורות תדר העצבים שלי מתייצב, אני שוב זוכה לצוף בתוך ים ההיגיון... שימי בן הזוג שלי לא עוזב אותי לרגע, הוא פה דואג לי ותומך בעל כורחו בטירוף הלא הוגן שלי כלפיו, אני חיה חיי מלכה ולא חסר לי כלום מלבד הפתיחות בסקס אז מה יש לי לחפש בברק? מה? הרי מברק אין לי שום דבר בטוח מעבר לדמות הגברית שאני יצרתי בראש ובכלל מבין כל הגברים בעולם נתפסתי דווקא באיש האמיץ שמתנגש לבן הזוג שלי. אני באמת צריכה להתבייש במעשי, שטפתי את עצמי תוך הבנה מוחלטת שהכל נובע משעמום...

"שימי" פניתי אליו בקול מתחנף "משעמם לי בבית, אולי הגיע הזמן שאצא לעבוד, אעסיק את עצמי?!" שימי חייך, הוא הניח את ידו על ראשי, הביט בעיני ואמר "מה חסר לך נסיכה שלי? אתן את הכל, מה עוד את רוצה?" בלי להרחיב בנושא קמתי על רגליי, "בוא ניגש לאכול יחד, התגעגעתי לרגע הזה... נאכל ונדבר על הדברים!"

להמשך הסיפור לחץ כאן

להצצה בפרק הקודם לחץ כאן

אהבה בסיכון גבוה - אין שפיות באהבה
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות