052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה בסיכון גבוה - אהבה או אובססיה?

אהבה בסיכון גבוה - אהבה או אובססיה?

מהר מאוד האהבה שלי ושל שימי התגברה על כל מכשולי ההתחלה שכמעט ולא היו, הלבבות שלנו התאחדו והפכנו לאחד. כמו עוד סיפור אהבה מלוקק ורווי באושר בדומה לאלה המסופרים רק באגדות... אני מגלמת את הנסיכה של שימי והוא בתפקיד האביר של חיי. אני אוהבת את תפקיד האישה שלצידו זו שהוא מרעיף עליה פינוקים, מעניק לה את אהבתו שומר ומגן עליה מכל משמר, למרות שאני החלשה בנינו הרגשתי כל כך חזקה ומוגנת.

אני אוהבת את החיים לצידו של שימי והכי נהנת להיות האישה הקטנה שלו, היפה הזו ששותקת ברוב הזמן והוא, הוא העסקן הקשוח שאסור בשום אופן להתעסק איתו, שלא לדבר על להתחיל עם האישה שלו. טיפוסים כמו שימי רוכשים כבוד מיוחד עבור שתי דמויות נשיות בחייהן, האמא שגידלה אותם והאישה שלצידם וזה לא סוד שגבר כמו שימי אובססיבי במיוחד כלפי האישה שמלווה אותו ודואגת לו. אולי בגלל זה הוא תמיד ידע איפה אני ואיך למצוא אותי. למעשה מאותו בוקר במכונית כמעט ולא נפרדו דרכינו וגם אם נפרדו מכל סיבה שהיא, כמו חברת איתוראן המאבטחת את רכב הפאר שלו הוא ידע בדיוק איפה אני נמצאת ועם מי.

שימי תמיד אומר שאישה היא היהלום היקר בכתרו ולכן הוא שמר עלי בחירוף נפש, הוא הגן על כבודי ולא נתן לאיש לדבר, לא על הפרשי הגילאים בנינו ולא על חיי המותרות שהוא העניק לי בנדיבות יתרה. הוא שמר עלי כאילו הייתי אוצר חבוי בכספת הטמונה באדמה, כמו תיבת פנדורה שלא תפתח לעולם.

אני יודעת ששימי רואה את הקשר איתי ברצינות ואפילו שאנחנו יחד רק חודשים בודדים הוא רואה בי אם ילדיו. ברור לי שהדבר צריך לשמח אותי אבל ככל ששימי אוהב יותר הוא רוכש לי יותר כבוד וככל שהכבוד אלי עצום יותר הקשר הופך למשעמם הרבה יותר...

שימי לא מרשה לאיש להתקרב אלי, הוא לא סומך גם על חבריו הקרובים ביותר ואני בהחלט מבינה למה, בעולם בו הוא נמצא חייבים להיזהר. אבל המצב הזה כבר מרגיש כמו לכלוא אותי בשבי כציפור בכלוב זהב. אני מבודדת מהעולם המקביל שנקרא "חוץ", מאז שאני איתו אני פוגשת רק את משפחתי או את שני ומשפחתה והחיים איתו אומנם מלאים מותרות אבל מרוקנים אותי מבפנים... אפילו חיי המין בנינו כל כך משעממים, בכל פעם שאני מנסה לפתות אותו להתפרע ולעשות איתו דברים משוגעים הוא מרסן אותי. יש לו משפט שהוא תמיד אומר ואני כל כך שונאת לשמוע "לא כל דבר עושים עם האישה בבית ועל כבוד האישה צריך לשמור, היא הברכה של הבית".

אני מבינה ויודעת ששימי משתמש במילים האלה מתוך אהבה אבל הוא כנראה לא מבין גדול בתחום. ליבי מתמלא אכזבה בכל פעם שהוא מדבר אלי כך... לא פעם עלתה בי ההרגשה שאני עוד חפץ יקר ערך בחייו והוא משתמש בי בבעלות אגואיסטית, כאילו שכל מה שאני זקוקה בחיי זה בגדים ומספרות... "לא! אני כבר מתבגרת וזקוקה לסקס טוב וחסר מעצורים עם הגבר שאני כל כך אוהבת, שארגיש האישה הסקסית שלו ולא עוד עקרת בית נואשת."

החיים לצידו הם אכן חלום שהתגשם, מכוניות הפאר והפינוקים זה לא מובן מאליו... אבל היחס שלו כלפיי תמיד מרגיש כמו הילדה הקטנה שלו. לא פעם ניסיתי ליזום אקטים ועניין בחדר המיטות אבל שימי כמו פקח במשמרת הצניעות עוצר אותי עם המשפט המפגר שלו ומתנהג אלי כאל קדושה. אני מאוד אוהבת את זה אבל ישנם רגעים מאוד ספציפיים בהם הייתי רוצה שהוא יתייחס אלי כאל אישה מופקרת שהוא רוצה לספק רק את גופה.

להמשך הסיפור לחץ כאן

להצצה בפרק הקודם לחץ כאן

אהבה בסיכון גבוה - אהבה או אובססיה?
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות