052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה בסיכון גבוהה - שהעיניים נפתחות

אהבה בסיכון גבוהה - שהעיניים נפתחות

אני נמצאת בדיוק במקום שייחלתי אליו בחיי, אני יודעת... אבל פתאום החלומות שטיפחתי בדמיוני כל חיי מרגישים לי כסיוט גדול. הרעיון של האישה המפונקת לצד גבר חזק כמו שימי, אחד כזה שמחזיק מחסניות של אימה ואף לא יחידה בודדת של מצפון כנראה כבר לא כל כך הולם אותי והפרימיטיביות שפרגנה לי שנים ונתנה לי תחושה של אהבה ואכפתיות פתאום חונקת ואין לה עוד ערך בעיני. ליבי ללא ספק עוד אוהב את הכוחני והחזק אך התובנות שלי מפרשות את העוצמה באופן אחר ממה שהכרתי עד היום...

מאוד מחמיא לי להיות האישה הראשונה של גבר כמו שימי, הוא אטום לכולם, לא אוהב אף אדם מלבדי, אני עבורו הכל... החולשה והכוח, ביתו החם והרחוב הקר, המחלה שלו והתרופה. אני המלכה בעולמו, כמו שכל חיי רציתי ועכשיו שכבשתי כל חלקה בליבו אני מבינה כמה משעמם לשלוט על כל זה לבד מבודדת ממשפחה וחברים, ללא עבודה... "אין לי חיים!" המשפט פרץ את גרוני בין ההרהורים תוך שאני ושימי סועדים את ארוחת הבוקר, כאילו הנשמה שבי משמיעה את זעקתה. אני מבינה שמשהו בי מתעורר לחיים, אני פותחת את עיני ומגלה עולם חדש והכל התחיל ביום ההוא שברק נכנס לחיי!

"שימי תבין, זה לא נורמאלי, זה מטריף לשבת בבית כל היום, אני כבר משתגעת. אם שאלת מאיפה כל מצבי הרוח שלי באים?! השעמום היא אם כל החטאים. אני חייבת למצוא עבודה ואתה חייב להפסיק לצחוק על הצורך הזה" שטפתי אותו בלי לסגת והעיקר שסוף סוף הוא יבין. אני אומנם מטיחה בו אבל מבינה שהוא לא האשם היחידי במצב הזה, הרי כיוונתי לזה בעצמי. לחיות חיים חסרי משמעות, בלי דאגות, בלי להתמודד עם אותן בעיות כלכליות שאימי כשלה בהן, בלי לספור את השקלים לתקציב החודשי, בלי בנקים ועיקולים ובכל זאת הארון שלי מלא במותגים. אבל עכשיו שמשהו בי קורה, שאני מתבגרת, אני מבינה שאלה לא דאגות, זו עצמאות. מה שמעולם לא היה לי ועכשיו יהיה לי כל כך קשה לדרוש.

"מה עוד את רוצה, יש לך הכל... זה לא שעמום זה חוסר הערכה! הכל אני נותן לך ואתן לך עד נשמתי האחרונה אבל את מתעקשת לעבוד קשה בשביל שקלים, לשרת אנשים. את כמו בסיפור סינדרלה רק הפוך – התחלת כנסיכה ואת מתעקשת להפוך ללכלוכית!" שימי טען מולי בתקיפות כאילו לא מבין את הצורך ומתקשה לשחרר. אני ידעתי שזה יהיה קשה לשכנע אותו אבל שמדובר בי אין דבר כזה בלתי אפשרי ובתור התחלה לפחות, סוכם שמיד אתחיל לעבוד אצל שלומי אחד החברים של שימי, עוד בריון בעל ממון שעושה איתו עסקים. שימי לא צריך לשאול אותו רק להודיע את רצונו וכמובן ששלומי יכבד. הוא לא יעשה עניין גדול ממשכורת קטנה. שלומי כנראה יהיה המעסיק הרשמי שלי אבל ברור לי ששימי הוא הבוס הגדול ששולט בעניינים אחרי הקלעים.

שימי לוקח את הנייד וניגש לדבר בפרטיות. כעבר דקות ספורות הוא יוצא מהחדר ואומר: "נסיים לאכול ולכי להתארגן, שלומי מחכה לך יחד עם העובדת שלו. את בשום אופן לא נשארת איתו לבד. את תסעי לשם עם הנהג שלי. ביקשת עבודה הנה קיבלת, עכשיו אני יכול לקבל את החיוך של האישה שלי חזרה."

במבט קורן אני קופצת על שימי פורסת ידיים ארוכות ככנפיים המתכוננות למעוף, מחבקת את שימי בהתלהבות ולא מאמינה הוא פתח לי את הכלוב וסוף סוף אעוף למרחב...

תוך זמן קצר אני מוכנה ליום עבודתי הראשון, בלוק מרשים וחיוך ענק, מלווה בנהג ובתקווה גדולה למשהו חדש. אני משאירה את שימי עם חבריו בבית ויוצאת להגשים את עצמי, להתפתח וללמוד אותי עוד, לאפשר לעצמי זמן געגוע לבית ולשימי, מגיע לו יותר הערכה שאני חושבת על כל מה שהוא עושה בשבילי והכי חשוב לא אחשוב עוד על ברק... לא יהיה לי הזמן למחשבות המופקרות עליו. אך כל התקווה התמוגגה כלא הייתה כבר במגרש החניה, כאשר סגרתי את דלת המכונית והתחלנו לנסוע לדרכינו. עוד בפניה הראשונה, זה לא פרנויה ניידת המשטרה שעמדה מתחת לביתי כל הבוקר עוקבת אחרינו.

ברמזור אדום אנו עוצרים ומבעד לשמשת הניידת עיניו של ברק ננעצות בי כמחטים חודרים. אני לא מאמינה שהוא עושה לי את זה. אני לא מאמינה שנתתי לאיש הרודף הזה במה במחשבות שלי, שאי פעם ראיתי בו גבר והוא רק רוצה להרוס את החיים שלי.

המשך יבוא...

להצצה בפרק הקודם לחץ כאן

אהבה בסיכון גבוהה - שהעיניים נפתחות
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות