052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה בסיכון גבוהה - לגונן על החופש

אהבה בסיכון גבוהה - לגונן על החופש

בדרך ליום עבודתי הראשון התקווה הפכה לאימה והנסיעה שהייתה אמורה להיות קצרה ורגועה הפכה למתוחה מידי אבל רק עבורי הנהג של שימי נשאר מאופק ואדיש למעקב הניידת. "למה הוא עוקב אחרינו?" שאלתי אותו בקול מודאג, תוך שאני מבינה שרק לי יש מה להסתיר. "את בת הזוג של שימי וצריכה כבר להתרגל לזה" הוא עונה לי בקור רוח שלא מנחם בכלל. "אני מתקשה לקבל את החיים האלה של שימי, אני לא מסוגלת לראות את המפלצת שכולם טוענים שקיימת בו, יש לו לב טוב!" עניתי שליבי נצבט איך הייתי מסוגלת לפנטז על ברק בעוד הוא רק עסוק בהרס חיינו, איך יכולתי להיות כל כך מופקרת, מאיפה העזות שלי לבגוד כך באמונו של שימי אהובי. "לדבר שהכי יפה בך קוראים תמימות, בגלל זה הוא כל כך אוהב אותך" מילותיו של הנהג משכיחות את מצפוני המיוסר ומסיחות אותי מרגשות האשם. הם חושבים שאני כל כך תמימה? חשבתי לעצמי, אילו רק ידעו על מחשבות התשוקה שעברו בי מברק לבוש המדים הם היו חושבים אחרת, גיחכתי לעצמי, הם היו שורפים אותי בלי רחמים. אף אחד מהם לא היה מאמין עוד בתמימות שלי הרהרתי עם עצמי שלפתע משום מקום, בלי תקדים הגיוני ידו של הנהג החצוף פתאום הייתה מורגשת על רגלי. אני לא מדמיינת הוא מלטף אותי נדבקתי בדום לכיסא "מה זה?!!" פתחתי עליו זוג עיניים וצעקתי בכעס שכל העובר בראשי זה שאולי שימי שלח אותו לנסות אותי "מה אתה חושב שאתה עושה? אם שימי רק ידע על זה" האדמתי והקשחתי מבט "בבקשה לא, רק אל תספרי לשימי, הוא יהרוג אותי... זה לא יחזור על עצמו שוב, אני מבטיח" הוא התחנן במבט שקנה את אמונתי. שתקתי שתיקה ארוכה ולא הסרתי ממנו מבט. הוא בטח לא יספר על כך לשימי חשבתי לעצמי וגלגלי השיניים במוחי לא מאטים לשניה, בעורמתי אני חושבת רק על דבר אחד... עכשיו הנהג המסכן בידיים שלי בדיוק בזמן שאני הכי זקוקה לו, אני בטוחה שבתקופה הקרובה שחיי בתהליך ההתפתחות, עתה שאני פותחת את עיני ומנסה להרגיל את שימי לעידן חדש, בו גם לי יש חיים משלי, אני בטוחה שאזדקק לטובה ממנו מתי שהוא ואני צריכה את הבוגד הזה לצידי. שווה לי להיות חכמה ולשתוק.

ירדתי מרכב הפאר של שימי, לכאורה חופשיה לגמרי אבל זו אשליה ואסור לי לשכוח את זה. אני לכודה במבטים מכל כיוון אפשרי, מצד אחד זה ברק שבוחן כל צעד ומצידו השני הנהג הבוגד וחסר הגבריות בעיני ולפניי ממש לא רחוק עומד ומשקיף חברו של שימי הלו הוא הבוס החדש שלי.

 

במהלך כל הבוקר, תוך שאני לומדת את תפקידי תשומת ליבי מוסכת בהתמדה לעבר הניידת המשקיפה מבחוץ. זה ברק שרודף אותי ואין לי מושג למה? הוא אחרי מהרגע שיצאתי מפתח ביתי ועד עכשיו כבר כמה שעות שאני בעבודה, כמו קעקוע חרוט על הגוף הוא מלווה אותי ועושה רושם שהוא לא במתכוון להתפנות מפה בלעדיי. אין לו חיים משל עצמו? חשבתי לי והסתובבתי באדישות כאילו אני לא שמה לב שהוא שם. אבל חבר של שימי הוא קצת פחות אדיש לזה, "כמו באח הגדול כל תנועה שלי מתועדת בעישוניו" הוא מתלונן ומחייג לשימי "מה הבאת עלי את הצרה הזאת? כאילו אתה לא יודע שזה מסוכן לנו" אני כמובן לא יודעת מה כל כך מסוכן פה אבל לא מוכנה בשום אופן לוותר על החופש שלי ולחזור לתא המעצר הביתי שיש לי אצל שימי. מטענה לטענה שאני מקשיבה לו וחושבת על מה שאני עלולה להפסיד. לא שלטתי על עצמי וכלביאה אמיצה יצאתי להתעמת עם ברק על נוכחותו ועל הרס חיי. ההתפרצות שלי הפתיעה את כולם – את הבוס שלי חבר של שימי, את שימי שהיה בטלפון באותה העת, את ברק ואפילו את עצמי... "צא לנו מהחיים!" שאגתי עליו בתוקפנות "אני שונאת אותך!" הפצרתי בפניו לעיני העוברים והשבים ולא הסרתי את מבטי מעיניו.

המשך יבוא...

להצצה בפרק הקודם לחץ כאן

אהבה בסיכון גבוהה - לגונן על החופש
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות